Круїзи від світових компаній по всьому світу

Круїзи

Компанія «Галерея Путешествий» є експертом у сфері морських подорожей. Ми неодноразово відчували на собі задоволення круїзного вояжу.

Морська подорож на круїзному лайнері – це подорож на 5* готелі, що пливе хвилями. Така яскрава подорож запам’ятається Вам не лише як відпочинок з максимальним комфортом, а й дозволить Вам відвідати кілька країн за одну подорож. А насичена подіями програма всередині самого лайнера не залишить байдужим ні дорослих, ні дітей. 

Компанія «Галерея Путешествий» – експерт у світі круїзних подорожей . Ми відвідали більше 12 маршрутів по всьому світу. Круїзні подорожі на відомих лайнерах компаній Royal Caribbien International , Holland America Line , MSC Cruises , Costa Cruises , Norwegian Cruises або Celebrity Cruises . Круїз – це один з найпопулярніших і набирають стрімкі обороти – вид подорожей. 

Чому морські круїзи стали ідеальним форматом відпочинку і що можна зробити за тиждень на борту лайнера?

У круїзній подорожі важливий маршрут та компанія, з якою ти подорожуєш. Решту розповімо Вам ми.

Чому круїзи стають настільки популярними з кожним роком?

Круїзна подорож поєднує все, що потрібне для неповторного відпочинку. Атмосфера розкоші панує на кожному лайнері, шик і сучасність в деталях інтер’єру, відточений до дрібниць сервіс, кохана всім туристам — система харчування «все включено» та розваги, які можуть здивувати навіть дуже розпещеного мандрівника. І все це можливе на круїзному лайнері.  

Об’їхати півсвіту, погрітися біля басейнів, зірвати куш у казино і розслабитися в сучасному SPA – для цього не вистачить і цілої відпустки, скажете ви.

Якщо Ви сумніваєтеся над тим, чи дійсно ціна виправдовує якість та відпочинок на борту? Приходьте до нас, і ми легко доведемо Вам вигоду морських подорожей.